Bllokimi i Kuvendit nga opozita, Koçi: E porositur nga faktorë kundër Kosovës! Gogu: Të shkojnë në GJK

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 10:49 | Aktualitet

Pas bllokimit të seancë parlamentare nga grupi i Sali Berishës, deputeti i Partisë Socialiste Petro Koçi tha se e gjithë skena është e porositur nga faktorë që janë kundër Kosovës. Nga ana tjetër, deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu tha se opozita duhet të zgjedhë rrugën e debatit dhe jo të dhunës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni