Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 82%
  • Ndikimi i shoqërisë 12%

“Bota në një javë” dhe valixhja bërthamore e Putin

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 08:12 | Aktualitet

Producentja e lajmeve ndërkombëtare Rosalba Bejdo sjell të rejat më të fundit nga konflikti mes Izraelit dhe Hamasit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu