Çamçakëzi i Robert Downey Jr del në shitje për 55 mijë dollarë

Nga A2 CNN
30 Mars 2023, 18:15 | Lifestyle
Çamçakëzi i Robert Downey Jr del në shitje për 55

Çamçakëzi i yllit 57-vjeçar të Marvel, Robert Downey Jr, u shit në një faqe të tregtisë elektronike për 55,000 dollarë.

Çamçakëzi i aktorit fitues të Oskarit Robert Downey Jr., i cili u vu në shitje, u karakterizua nga fakti se më 13 shkurt, miku i tij Jon Favreau ngjiti një pjesë të tij në ceremoninë e inaugurimit të yllit të tij në “Walk of Fame” në Hollywood.

Akti i Robert Downey Jr u perceptua si një shaka mes dy miqve. Por, tani ai çamçakëz është në ankand në internet.

Ndërsa shitësi tha se çamçakëzi i përkiste Robert Downey Jr., ai gjithashtu deklaroi se ata që duan të jenë të sigurt mund të bëjnë një test të ADN-së.

Ankandi i çamçakëzit të aktorit të njohur do të përfundojë të premten. Ndërsa deri më tani nuk është vërejtur interes për çamçakëz, ofertat priten afër minutës së fundit.

Titulli 'Iron Man', i firmosur më parë nga aktori i njohur dhe krijuesi i 'Iron Man', 'Stan Lee', është shitur gjithashtu për 8998 dollarë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi