Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

Çantat e bardha më të bukura të sezonit

Nga A2 CNN
14 Gusht 2023, 18:17 | Lifestyle

Në verë, siç e dimë mirë, e bardha mbetet bazë. Këtë herë, megjithatë, nuk e gjejmë vetëm në fustane, pantallona apo bluza klasike, por mbi të gjitha tek aksesorët dhe veçanërisht te çantat që vijnë për t'i dhënë butësi dhe freski pamjeve të stinës.

Nuanca absolute e muajve të ngrohtë luan në modelet "e përditshme" - çanta pazari, çantat e shpatullave dhe çantat e dorës.

Për t'i mbajtur ato në stil, sekreti është të fokusoheni tek kontrastet. E përkryer në kombinim me të zezën, çanta e bardhë i jep vetes kombinime të panumërta: me fustane dhe bluza me lule, me vija apo me xhinse, me veshje në tone të ndezura. Me pak fjalë, do të jetë padyshim aleati numër një ku mund të mbështeteni në çdo situatë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli