Çështja Berisha, Nesturi: SPAK po bën detyrën! Neza: Është shkelur Kushtetuta

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 21:49 | Aktualitet

2 analistët, Plator Nesturi dhe Sami Neza nuk kanë qenë i të njëjtit mendim, sa i përket punës së bërë nga SPAK në rastin e Sali Berishës. Nesturi thotë se SPAK ka bërë detyrën, pa u përqendruar te personazhi është Berisha apo Edi Rama, nga ana tjetër Neza thotë se ka shkelur Kushtetutën, pasi sipas tij procedura duhet të niste nga Kuvendi.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni