Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Masa ndaj Sali Berishës dhe krahasimi me Donald Trump...

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 21:39 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Dita jonë