Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Avokati: Nëse Berisha nuk pranon, do shoqërohet forcërisht. Vokshi: Le ta provojnë!

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 21:42 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani