Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

“Deklarata e Macron, stuhi në gotë”

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 08:41 | Aktualitet

Dezinformi është një nga problemet kryesore për të gjithë ndjekësit e mediave. Sot do analizojmë disa nga këto raste dhe në veçanti deklaratën e Presidentit francez Emmanuel Macron për pezullim të vizave me Kosovën. Gazetarët e “faktoje.al” kanë bërë disa verifikime zyrtare dhe në studion e “Dita Jonë”, në A2 CNN, ishte Jona Plumbi, në përpjekje për të sjelle tek ju një optikë më të qartë përmes rasteve konkrete.

A2 CNN Livestream

A2 Business