Mot i ngrohtë dhe i vranët në rajon

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 08:10 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli