Disa orë nën flakë, zjarri shkrumbon pallatin në Tiranë

Nga A2 CNN
14 Shtator 2023, 19:29 | Aktualitet

Gazetarja Ornela Joti sjell detaje të hollësishme rreth zjarrit që përfshiu një pallat në zonën e ish-parkut dhe që shkatërroi dhjetëra banesa.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu