Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Dosja e grupit të Laert Haxhiut i dërgohet Prokurorisë së Posaçme

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 12:15 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani