Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

E vranë me sëpatë dhe e hodhën në kanal, flasin fqinjët e 70-vjeçarit që u vra “për një fjalë goje”

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 11:03 | Aktualitet

Policia e Shkodrës ka arritur të zbardhë ngjarjen e rëndë të ndodhur një ditë më parë, ku një 70-vjeçar u gjet i vdekur buzë një kanali pranë shtëpisë së tij në fshatin Boks. Fillimisht u dyshua se Musa Bajraktari kishte vdekur për shkaqe naturale, por më pas u zbulua se viktima ishte goditur me sëpatë nga fqinji i tij, i cili më pas e kishte hedhur në kanal.

A2 Business