Dy “Audi” përplasen me zetorin pa drita në Lushnje, 3 të plagosur

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 22:09 | Aktualitet

Dy makina dhe një mjet bujqësor janë përfshirë në një aksident rrugor në aksin “Çermë-Lushnjë”, në fshatin Zhamë, ku për pasojë mbetën të plagosur 3 persona Sipas policisë, mjeti tip “Zetor” me drejtues shtetasin Taulant Kërçuku, 40 vjeç është përplasur me automjetin tip “Audi” me drejtues shtetasin Gj. D., 42 vjeç dhe me automjetin tip “Audi” me drejtues shtetasin I. B.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani