Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 47%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Dy vite punë për një Bugatti të artë

Nga A2 CNN
10 Gusht 2023, 21:48 | Fotolajme

T’ia plotësosh të gjitha dëshirat një klienti është shumë e vështirë. Për të kënaqur një koleksionist amerikan, Bugattit i janë dashur më shumë se dy vite punë për të krijuar Chiron Super Sport "Golden Era".

Një vepër arti e gjitha artizanale, që do të shfaqet për herë të parë në publik në Monterey Car Week, përpara se të shkojë te pronari fatlum.

https://a2news.com/2023/07/04/i-shemtuar-dhe-i-vogel-por-kushton-me-shume-se-bugatti-chiron-i-benzema/

Debat - nga Alba Alishani