Ky është modeli i flokëve që do të kthehet në të preferuarin tuaj këtë verë

Nga A2 CNN
23 Maj 2023, 21:29 | Lifestyle

Nëse ka një model flokësh që “bërtet” pranverën, ai është pa dyshim gërsheti. Një ose dy gërsheta, shumë gërsheta të vogla, apo kurriz peshku, çfarëdo stili dhe versioni që ju pëlqen janë të përshtatshme për këtë sezon dhe muajt e nxehtë të verës që do të vijnë.

Elementët pozitivë të këtij modeli flokësh është fakti se janë super të përshtatshëm, i mbajnë flokët larg fytyrës dhe janë zgjidhja perfekte në ditët kur nuk kemi kohë të bëjmë dush.  

Me këtë zgjedhje, nuk keni nevojë të jeni eksperte e flokëve.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani