Sondazh: A keni pasur raste të abuzimit me të dhënat tuaja personale?
  • Asnjëherë 10%
  • Shpesh 60%
  • Nuk jam në dijeni 30%

Edhe sot mot i kthjellët dhe i ngrohtë

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 07:25 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

Debat - nga Alba Alishani