Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Është 54 por duket si 20, JLo me bikini të lë pa frymë

Nga A2 CNN
10 Gusht 2023, 20:20 | Showbiz

Jennifer Lopez e ka vërtetuar edhe njëherë se mosha është thjesht një shifër për të.

Edhe pse 54 vjeçe, Jlo me bikini i ka lënë pa frymë pushuesit në bregdetin e Amalfit, teksa e shkujdesur shijonte rrezet e diellit mesdhetar.

Këngëtarja ka shfaqur format mahnitëse teksa ka pozuar gjatë një sesioni fotografik në plazh, me bikinit e bardha që e tregonin edhe më sensacionale ngjyrën e bronztë të trupit.

Këngëtarja shfrytëzoi ambientin e saj luksoz dhe shijoi një gotë verë të ftohtë si dhe fruta të freskëta pas xhirimeve.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu