Nga takimi mes Kim Jong Un dhe Putin tek arrestimi i Justin Timberlake, fotot më të mira të javës

Nga A2 CNN
21 Qershor 2024, 15:41 | Fotolajme

Nga takimi mes Kim Jong Un dhe Vladimir Putin tek arrestimi i artistit Justin Timberlake, një galeri me fotografitë më të mira të javës nga e gjithë bota.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli 2024