Titull historik, festa e jashtëzakonshme e lojtarëve të Egnatias

Nga A2 CNN
26 Maj 2024, 21:25 | Fotolajme

Futbollistët e Egnatias shpërthyen në festë menjëherë pasi arbitri anglez Taylor vërshëlleu për fundin e finales së “Final 4” ndaj Partizanit.

Një festë e jashtëzakonshme dhe e përligjur për skuadrën që për herë të parë në histori fitoi titullin kampion, duke kurorëzuar një sezon në të cilin ngriti edhe Kupën e Shqipërisë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani