Turisti i huaj shijon Durrësin... krejt i zhveshur

Nga Elitjona Doko
20 Maj 2024, 15:01 | Fotolajme

Turisti i huaj shijon Durrësin... krejt i zhveshur

Një turist i huaj, gjatë gjithë ditës, ka shëtitur në Durrës krejtësisht nudo.

Turisti ecën rrugës i pashqetësuar, me vetëm një kapele në kokë dhe me një çantë shpine.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi