Martohet për herë të parë “Steve Urkel”

Nga A2 CNN
9 Maj 2024, 09:22 | Fotolajme

Jaleel White, i famshëm për interpretimin e Steve Urkel në serialin “Family Matters”, është martuar në moshën 47-vjeçare.

Aktori dhe Nicoletta Ruhl u martuan të shtunën, në Los Angeles, në një ceremoni ku ishin të ftuar rreth 175 persona.

Kjo është martesa e parë për Jaleel, i cili ka një vajzë 14-vjeçare me ish të dashurën e tij, Bridget Hardy.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli