Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Ish-prokurorja: Reforma në Drejtësi i ktheu prokurorët dhe gjyqtarët në subjekte vulnerabël

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 20:58 | Aktualitet

Elisabeta Imeraj, ish-drejtuese e Prokurorisë së Tiranës, ishte e ftuar në studion e “Debat” nga Alba Alishani, në A2 CNN.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi