Jeff Bezos nxjerr muskujt, pushon me të dashurën e tij në superjahtin 500 milionë dollarësh

Nga A2 CNN
17 Maj 2023, 12:05 | Showbiz

Jeff Bezos ka nxjerrë muskujt e ndërsa partnerja e tij, Lauren Sanchez tregoi edhe një herë format e saj trupore fantastike, teksa po pushonin në varkën e tyre të dashurisë prej 500 mln dollarësh në brigjet e Spanjës.

Dyshja u nisën në Europë me avionin e tyre privat në fundjavë, e ndërsa për të shkuar deri te jahti udhëtuan me helikopter.

Superjahti është më i larti në botë, gati sa gjysma e madhësisë së Piramidës së Madhe të Gizës. Dhe bashkë me këtë rekord, vjen edhe një kosto e madhe mirëmbajtjeje prej 25 milionë dollarësh në vit.

Çifti i dashur ishin në SHBA për fundjavën e Çmimit të Madh në Florida.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi