Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Jehona e Samitit në Tiranë. Çfarë u tha te Piramida dhe si u përcoll në Kosovë?

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 23:54 | Aktualitet

Gazetari i A2 CNN, Tomorr Avdia, ishte në një lidhje direkte me studion e “Ditarit”.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli