Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

“Jeta e Ahmetaj në rrezik”, inceneratorët, Berisha: Kërcënime edhe ndaj grupit hetimor

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 15:50 | Aktualitet

Sali Berisha kërkon nga drejtësia që të marrë në mbrojtje Arben Ahmetaj dhe familjen e tij për të garantuar jetën e tyre, si dhe për ta pranuar atë si bashkëpunëtor të drejtësisë. Pjesë e skemës së inceneratorëve, sipas kreut të rithemelimit, është i përfshirë edhe kreu i inspektoriatit të drejtësisë, Artur Metani në kohën që punonte në kabinetin e Ramës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi