Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Kryetarja e komisionit për inteligjencë, Musliu: Serbia po ndërton një bazë ushtarake afër Kosovës

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 16:29 | Aktualitet

Kryetarja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Ganimete Musliu, konfirmoi se Serbia po ndërton një bazë ushtarake në afërsi të kufirit me Kosovën. Ajo shtoi se gjendja e sigurisë është e brishtë dhe se duhet treguar kujdes maksimal.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi