Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Ndeshja me Laçin, Tirana e shqetësuar nga stadiumi, kalendari dhe “Final Four”

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 16:01 | Aktualitet

Problemet me fushat dhe ndryshimi i kalendarit ka ndikuar te Tirana. Pretendentët për titull e kanë vuajtur jo pak spostimin e derbit, apo shtyrjen me 24 orë e ndeshjes me Laçi n. Megjithatë, këtë të martë në “Selman Stërmasi”, bardheblutë kërkojnë të hedhin pas shpine humbjen e papritur me Erzenin.

A2 CNN Livestream

A2 Business