Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Lufta Izrael-Hamas, A2 CNN zhvendoset në kufi me Libanin

Nga A2 CNN
15 Tetor 2023, 22:46 | Aktualitet

Gazetari Julian Kasapi raporton nga Nahariyya.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani