Merr flakë makina në Qafë-Thanë, shpëtojnë pasagjerët, 3 gra dhe 1 fëmijë

Nga A2 CNN
16 Maj 2023, 16:40 | Kronikë

Një makinë është shkrumbuar pasi mori flakë këtë të martë në Qafë-Thanë. Shkëndijat nisën pas një defekti në motor, por nga flakët mjeti u shkrumbua plotësisht.

Brenda në makinë ndodheshin 3 gra dhe 1 fëmijë, të cilët fatmirësisht kanë arritur të dalin në kohë nga mjeti dhe kanë shpëtuar.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli 2024