“Milan Radoiçiç, i autorizuari i Vuçiç. U lirua për të vazhduar operacionet e tij”

Nga A2 CNN
5 Tetor 2023, 15:35 | Aktualitet

Burim Ramadani, ish-inspektor i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN për ngjarjet në veri të Kosovës dhe synimet e grupit terrorist serb.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi