Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Mjegull e dendur në aksin Maliq-Pogradec, vështirësi në qarkullimin e mjeteve

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 08:33 | Aktualitet

Mjegulla e dendur ka përfshirë fushën e Maliqit dhe aksin Rrugor Maliq-Pogradec, duke krijuar probleme në qarkullimin e mjeteve.

A2 CNN Livestream

Dita jonë