Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 17%
  • Shpesh 17%
  • Asnjëherë 67%

Opozita në Kosovë kërkon qartësi për takimin e Kurtit me diplomatët e BE dhe SHBA

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 08:22 | Aktualitet

Gazetari i A2 CNN Tomorr Avdia komentoi zhvillimet në Kosovë dhe takimin e kryeministrit Kurti me pesëshen euro-amerikane.

Dita jonë