Diell dhe temperatura të larta në rajon

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 07:57 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni