Mund të veshësh minifund edhe kur je shtatzënë, Rihanna sapo na e konfirmoi

Nga A2 CNN
5 Maj 2023, 10:06 | Showbiz

Rregullat e stilit po përmbysen një nga një edhe për gratë shtatzëna. Shembulli i fundit është Rihanna  dhe po, edhe gratë shtatzëna mund të veshin minifunde.

Këngëtarja 35-vjeçare e ka kombinuar minifundin me një xhaketë bomber dhe çizmet e larta, ku duket mjaft trendy. Edhe barku i rrumbullakosur duket shumë pak, sa që për këdo që nuk e dinte se është në pritje të ëmbël, vështirë se do e kuptonte.

Bukuroshja na e tregoi mjaft mirë se mund të dukesh seksi edhe kur je shtatzënë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri