Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

PD ngujohet në Kuvend, prej më shumë se 5 orësh në errësirë

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 15:37 | Aktualitet

Prej më shumë se 5 orësh deputetët e PD-së janë ngujuar në errësirë në sallën e parlamentit në shenjë proteste për kërkesat që kanë bërë për komisionet hetimore dhe ndryshimin e përbërjes së komisionit të reformës zgjedhore.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi