PD refuzon ftesën, Bylykbashi: Nuk shkojmë te reforma zgjedhore

Nga A2 CNN
9 Tetor 2019, 15:09 | Aktualitet

Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 për situatën aktuale politike në vend Sa i përket negociatave, ai e quajti opozitën aktuale si lokomotivë drejt këtij procesi. Bylykbashi foli edhe për reformën në drejtës, si dhe për atë zgjedhore.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani