Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Pengjet përdorini si ‘mish për top’, CNN publikon dokumentet dhe videot tronditëse të Hamasit

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 13:14 | Aktualitet

CNN ka grumbulluar informacione të reja drithëruese dhe detaje mbi sulmin e Hamasit brenda Izraelit, përfshirë video tronditëse të realizuara nga vetë agresorët teksa mësynin shtëpitë izraelite, duke vrarë civilë e më duke u vrarë edhe vetë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi