Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Pezullimi i liberalizimit të vizave për Kosovën, Abazi: Mbështetje për Serbinë nga Franca

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 14:27 | Aktualitet

Pedagogu Nezir Kraki foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 CNN për Samitin e Procesit të Berlinit në Tiranë dhe deklaratat e presidentit të Francës, Macron, për pezullimin e vizave për Kosovën.

A2 CNN Livestream

A2 Business