Plazh në tetor, durrsakët dhe të huajt shijojnë detin dhe diellin

Nga A2 CNN
1 Tetor 2023, 19:34 | Aktualitet

Është tetor, por moti i ngrohtë me temperatura mbi 25 gradë, e kanë bërë Durrësin të frekuentuar edhe këtë fundjavë. Në Durrës, ndonëse në vjeshtë, ka ende shumë pushues, vendas dhe të huaj, që vijnë për plazhin, për të shijuar edhe për pak ditë rrezet e diellit por edhe një shëtitje apo drekën e fundjavës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni