Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 0%
  • Mungesa e kohës 100%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 0%

Çfarë bën dashuria! 26-vjeçari vishet si grua që të futet në provim në vend të së dashurës, por ja çfarë e tradhtoi

Nga A2 CNN
8 Shkurt 2024, 09:55 | Bota

Çfarë bën dashuria! 26-vjeçari vishet si grua që

Autoritetet indiane kanë arrestuar një 26-vjeçar, i cili u vesh si e dashura e tij për të marrë provimet në Universitet.

Bëhet fjalë për Angrez Singh. E dashura e tij, Parajameet Kaur, një 34-vjeçare kishte dështuar më parë për të marrë leje pune si infermiere dhe për këtë i kërkoi ndihmë të dashurit të saj, i cili për dashurinë ishte i gatshëm që të “shndërrohej” në një vajzë.

Në foton e publikuar, 26-vjeçari ka rruar mjekrën, mban një kapele dhe ka lyer buzët rozë. Ajo që e tradhtoi ishte kontrolli biometrik në letërnjoftimin e tij, pasi shenjat e gishtave nuk përputheshin.

Çfarë bën dashuria! 26-vjeçari vishet si grua që
Parajameet Kaur

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi