Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 73%
  • Mungesa e kohës 18%
  • Mungesë motivimi 9%
  • Lodhja fizike 0%

Dialogu me Serbinë, Lajçak zbarkon në Prishtinë, ja kë do të takojë nesër

Nga Ideal Gola
4 Mars 2024, 21:28 | Aktualitet

Dialogu me Serbinë, Lajçak zbarkon në Prishtinë, ja

Përfaqësuesi i Posaçëm i Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, do të qëndrojnë ditën e nesërme në Prishtinë.

Ai do të takohet me zëvendëskryeministrin, njëherazi kryenegociatori i Kosovës në dialogun me Serbinë, Besnik Bislimi.

Takimi është konfirmuar edhe nga zyra e Bislimit dhe do të fillojë në orën 9:30.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi