Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Rajoni në pritje të ndryshimeve, çfarë ndodh në Kosovë e Maqedoninë e Veriut

Nga A2 CNN
16 Gusht 2023, 23:20 | Aktualitet

Për zhvillimet e rajonit foli në Ditarin e orës 23:00 në A2 CNN Sefer Selimi, ekspert i marrëdhënieve ndërkombëtare.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani