Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

Rama dhe Von Der Leyen japin mesazhet para Samitit

Nga A2 CNN
15 Tetor 2023, 19:10 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani