Rama takon sot ministrat, nesër drejtuesit politikë

Nga A2 CNN
4 Janar 2023, 13:18 | Politikë
Rama takon sot ministrat, nesër drejtuesit politikë

Në orën 15:30 kryeministri Rama mbledh ministrat te “Vila 30” për të bërë një analizë të punës së qeverisë dhe objektivat për këtë vit. I pranishëm do të jetë edhe kryetari i grupit parlamentar socialist. Ndërsa nesër pasdite Rama do të ketë një takim me drejtuesit politik të PS në Tiranë.

Vijon...

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi