Rekrutët bëjnë selfie, Papa mban Meshë dhe varret kineze në Malajzi, fotot më të mira të ditës

Nga A2 CNN
5 Prill 2022, 11:54 | Fotolajme

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi