Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Rezoluta për Kosovën, maxhoranca dhe opozita tentojnë konsensusin për qëndrimin e Kuvendit

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 17:08 | Aktualitet

Politika në Tiranë po tenton të gjejë dakordësi të paktën në qëndrimin për Kosovën. Maxhoranca dhe opozita u dakordësuan që të enjten e 12Tetorit të zhvillojnë mocion me debat për sulmin në Banjskë, për të dalë më pasme një qëndrim që shpresohet të jetë i përbashkët, ndonëse kanë paraqitur secila projekt-rezolutën e vet.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani