Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

“Rindizet” politika, nga bllokimi i Kuvendit te greva e urisë

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 23:20 | Aktualitet

Java që sapo u mbyll pati edhe ngjarje nga politika që ndoshta ishin harruar prej kohësh. Përjashtimi i deputetëve të grupimit të Rithemelimit, apo mungesa e grupimit të Bashës, por edhe çështja e risjellë në gjykata për vulën dhe regjistrimin e PD, e kanë risjellë në vëmndje se në fakt sherret e politikës janë po aty... Në studion e “Ditarit” ishte zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu