Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Rrebeshe në mëngjes dhe në darkë, ulen temperaturat

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 07:29 | Aktualitet

Parashikimi i motit në Dita Jonë nga meteorologia Tanja Porja.

Dita jonë