Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Serbia arreston Radoiçiç, mori përsipër sulmin në Banjskë

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 15:12 | Aktualitet

Serbia ka arrestuar Milan Radojçiç, i cili disa ditë më parë pranoi përgjegjësinë për organizimin dhe drejtimin e sulmit të armatosur në Banjskë të Kosovës.

A2 CNN Livestream

A2 Business