Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 0%
  • E vështirë 80%
  • E pamundur 20%

Sfidat e sigurisë, Softa: Çfarë mund të presim nga policia kur drejtuesit emërohen me zarfe?

Nga A2 CNN
1 Gusht 2023, 23:42 | Aktualitet

Eksperti i sigurisë Fatjon Softa ishte i ftuar në A2 CNN për të komentuar sfidat e ministrit të ri të Brendshëm dhe ngjarjet e fundit kriminale në vend.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu